דירות באמסטרדם בזול

מעוניינים לקנות דירות באירופה? שמעתם על הדירות המוזלות של ברלין, מדריד ופולין? כעת גם הולנד בשוק, וחזק יותר ממה שחשבתם! באמסטרדם למשל ניתן למצוא דירות לקנייה בזיל הזול אשר נספרות בשקלים ב- 6 ספרות, מחיר ממוצע כ- 600,000 שקלים חדשים. עם סכום כזה תוכלו למצוא דירת בניין פשוטה בעלת 4 חדרים. חושבים להרחיק לדירות יוקרה בנוסח הפנטהוזים שנבנים כאן בישראל? המרחק אינו רב כפי שחושבים. המחירים עומדים על כ- 800,000 שקלים עבור דירת 5 חדרים מסוג כזה. 

משרד התיווך שלנו מתמחה בדירות הזולות באמסטרדם

עד כה, בפתיחה, הכנו אתכם לדירות הממוצעות והיוקרתיות של העיר. אנו מתמחים בכל סוגי פתרונות הדיור באמסטרדם, ויש לנו באמתחת התיווך שלנו גם דירות זולות מאד בבניינים רוויים. באמסטרדם, בשונה מבתי יוקרה בהרצליה למכירה, היצע המחירים הרבה יותר טוב וזול, ובייחוד באמסטרדם אשר בתקופה האחרונה מציעה הזדמנויות מצוינות לישראלים רבים בנדל"ן.

בואו לגור באחת הערים היפות והפופולריות באירופה

באמסטרדם תוכלו למצוא את כל מה שאתם רוצים וצריכים בשביל לגור בדירות יוקרתיות ויפות. באמסטרדם תוכלו למצוא בנקל את הדירות המועדפות גם מבחינת איכות וגם מבחינת מחירים. הדירות באמסטרדם אשר יחכו לכם תהיינה מהזולות באירופה, ולא רק ביחס לישראל. 

תנאי החזר מעולים לרוכשים

ניתן לקבל תנאי החזר טובים לרוכשים דירות באמסטרדם. שוק הדיור שם נוח מאד ומאפשר קניית נכסים ללא קשיים מיוחדים. אם גם אתם מעוניינים לגור בבית משלכם, ולעשות זאת מהר "כי הזמן רץ" אנו ממליצים לשקול מעבר לאמסטרדם ולגור שם. לידיעה, מי שהוציא דרכון של האיחוד האירופי, גם של מדינה אחרת, יכול לגור בהולנד ללא הגבלה של 3 חודשים כנהוג אצל נתינים זרים.

דירות מיוחדות במרכז העיר ובעיבורה

ניתן לגור במרכז העיר, בפרברים הסמוכים, ברובעים מרכזיים לעומת רובעים צדיים ופריפריאליים, והכל במחירים לגמרי מיוחדים. אנו נאתר עבורכם את הדירה המושלמת ביותר באמסטרדם. ניתן גם להתנהל באמסטרדם כמשקיעים, להישאר לגור בארץ ולהשכיר מרחוק את הדירה ואפילו לגור שם בשכירות ללא קנייה בתעריף נמוך ומשתלם. בואו להגשים חלום ולגור באמסטרדם.

יש לכם שאלות? רוצים לדעת עוד?פנו אלינו למידע נוסף לגבי דירות באמסטרדם בזול!