דירות בלונדון

לונדון. מקום שני בעולם ביוקר הדיור (אחרי מונקו). חושבים על דירות בלונדון? על אף הכיסים המאד עמוקים שצריך בשבי להשתקע שם, לנו יש את הפתרונות עבורכם, כן גם עבורכם, מי שאינו משקיע נדל"ן ולא נהנה מעודף כסף בחשבון הבנק.

שכירות בלונדון באזורי ביקוש במחירים נגישים

זה לא קורה הרבה, אך משרד התיווך שלנו מנוסה מספיק בשביל למצוא מעט פרויקטי שכירות במחירים זולים ביחס לאי הבריטי. אם אתם נעולים על מגורים באי היוקרתי, יש לנו מספר פתרונות שכירות מיטביים שיסייעו לכם לגור באנגליה במחירים הוגנים.

קניית דירות יוקרה למשקיעים עמידים

אם אתם אנשים עמידים, אך לא מאד עשירים, ייתכן כי מצאנו את הפרויקט בשבילכם. דירות בלונדון עם כל מה שאתם צריכים בשביל ליהנות הנאה בלתי אמצעית משוכרים וגם ממשקיעים אחרים שיבקשו לקנות מכם את הדירה ביותר כסף (אל תשכחו שהמיליארדרים הגדולים ביותר גרים בלונדון או מחזיקים שם בנכסים. הם מאד ישמחו לדעת שיש להם אפשרות לקנות מכם נכס נוסף). 

קניית דירות יוקרה לעשירים

בערים הפרבריות של לונדון וגם בעיר רבתי ניתן למצוא מתחמי מגורים עם דירות צמודות קרקע ענקיות ונדיבות מאד בגודלן. אנו מתווכים בעסקאות קניית דירה בפרברים היוקרתיים ביותר בלונדון, ומביאים ישראלים רבים ועמידים להפוך לעשירים בזכות הנדל"ן היוקרתי ממנו נהנית בירת אנגליה.

בכל סוג של עסקה ייעשה מאמץ לתשלום מחירים נמוכים ככל הניתן

זה קשה, לא פשוט ואף מסובך יותר ממה שקורה בישראל, אבל אנו נעשה את הטוב ביותר בשביל ששוכרים, קוני דירות לעמידים וקונים דירות יוקרה לעשירים – ישלמו על הנכסים שלהם כמה שפחות. אנו נפעיל את כל מה שאנחנו יודעים בשביל לגרום שכך יהיה.

שנים של תיווך בכל רחבי אירופה

משרדנו מתמחה בתיווך בכל רחבי אירופה, החל מספרד ועד בריטניה, החל מהולנד ועד מזרח אירופה, לרבות גרמניה. אם אתם חשים שאנגליה הוא היעד הבא שאתם רוצים לגור בו, פנו אלינו ואנו נמצא לכם את הדירה המושלמת ביותר בלונדון עבור הצרכים שלכם. אנו מאחלים לכם דרך צלחה.

יש לכם שאלות? רוצים לדעת עוד? פנו אלינו למידע נוסף על רכישה או שכירות של דירות בלונדון!