נדלן בבולגריה

בולגריה היא אחת מהמדינות החזקות במזרח אירופה ובבלקן. אחוז האינטלקטואלים והשואפים להיות אקדמאים באופן כללי נשחב גבוה ביחס לשכנותיה. היות וישנו חלק פעיל לארגוני הפשיעה במדינה, אשר נוגע לחלק ניכר מתחומי החיים בה, רמת המחירים, שתלויה ברמת החיים, לא משתנה. היא שומרת על סטטוס נמוך באופן יחסי שמאפשר ללא מעט ישראלים להשקיע במדינה זו מאשר להשקיע בקניית בתים פרטיים בירושלים. כך, יכול המשקיע הישראלי ליהנות ממדינה עם רמת מחירים מאד נמוכה, וגם עם ביקוש לא קטן מצב סטודנטים ועובדי מקצועות חופשיים שיבקשו לשכור דירה. מי שמחפש השקעה נבונה וחכמה ישקיע בבולגריה ויבטיח כמעט בוודאות את עתידו הכלכלי. במילים אחרות, נדלן בבולגריה יאפשר לכם להתנהל מול חומר אנושי איכותי עם רמת מחירים נמוכה אך מניבה.

חשוב מאד להיעזר בחברת תיווך המתמחה בבולגריה

ארגוני הפשיעה בבולגריה אינם כמו ארגוני הפשיעה בישראל. שם, לפשע יש השפעה רבה על תחומי החיים של האזרחים. אזרח יכול להגיש מועמדות להיות שוכר שלכם, ואתם בכלל לא תדעו שהוא מהמאפיה הבולגרית, וכשתגלו, שום משטרה לא תוכל לעזור לכם. יתרה מכך, על פי פרסומים זרים חלק ניכר מהצמרת שלה משתף פעולה עם המאפיות החזקות של המדינה. לאן שפיקח מגיע החכם אפילו לא חושב להתקרב. רק חברת תיווך מנוסה ובקיאה בציבור הבולגרי תוכל למצוא לכם שוכרים ישרים, טובים והגונים, שישלמו לכם בזמן וגם לא יסכנו את חייכם וחיי השכנים בדירות הסמוכות לזו שתשקיעו בה.

השקעה נבונה בבולגריה סיפקה מזור כלכלי ללא מעט ישראלים במצב כלכלי גבולי

לקוחות רבים שפנו אלינו לעזרה במציאת נכסים להשקעה בבולגריה היו בעצמם אנשים קצרי-כיס ביחס ליוקר המחיה הישראלי. בשל מחירי הדיור הנמוכים שמציעה בולגריה, הם החליטו להיות משקיעים, והסתמכו על ההדרכה שלנו במציאת הדירה והשוכרים. הודות לכך, הם נהנו מדירות איכותיות ושוכרים ישרים והגונים. רבים מאותם ישראלים דיווחו כי הם יצאו מהמשבר הכלכלי שלהם בתוך ישראל וחזרו שוב למסלול חיים צרכני. חלקם אף הצליח להרחיק לכת ולהגדיל את השקעותיו במדינה הבלקנית על ידי קניית נכסים נוספים להשכרה. נסו גם אתם ותיווכחו שזה בהחלט אפשרי.

יש לכם שאלות? רוצים לדעת עוד? פנו אלינו למידע נוסף על נדלן בבולגריה!