נדלן במיאמי

שואפים לחיות את התרבות הקובנית מתוך ארה"ב? זקוקים לוייב לטיני מורגש יותר מהקיים בישראל בתחומי הסלסה והפלמנקו? במיאמי תוכלו למצוא את כל האפשרויות הנדלניות שלכם: מגורים זולים, שכירות לא בשמים (למי שמעוניין לשכור ולא לקנות נכסים), והשקעות מאד משתלמות. כעיר גדולה ובורגנית, מיאמי זה לא המקום להרוויח בו תשואה לטווח הארוך, זה בטוח, אבל מי שמעוניין בנדל"ן מניב, כלומר להשכיר כאן ועכשיו לשוכרים מדי שנה, זה המקום ב- ה"א הידיעה.

מיאמי והישראלים – רומן שנמשך שנים רבות

מאז ומתמיד התעניינו ישראלים בנכסים במיאמי. העיר הצטיירה לנו כציבור – כעיר דרומית המזכירה בוייב שלה את באר שבע ואילת, ובפועל היא מהווה מרכז לטיני חשוב בכל רבדי התרבות. בעיר פועלים עסקים רבים של ישראלים, ממסעדות מזרחיות ועד חברות הייטק משגשגות. על אף כי מקומות בהם דריסת הרגל שלנו מורגשת – נוטים להתייקר, וחרף העובדה שמיאמי אינה שונה בכך ממקומות אחרים, כמשרד תיווך יש לנו את היכולות למצוא דירות במחירים זולים הן לקנייה, הן להשקעה והן לשכירות.

עכשיו זה הזמן לקנות במיאמי

עצירת המחירים בארה"ב היא עניין של זמן לפני הזינוק הנחשוני הצפוי במדינה. כעיר תוססת ומרכזית בפלורידה, מיאמי צפויה לאחת הקפיצות הנדל"ניות הגדולו בארה"ב, ולכן אנו ממליצים לכם, כל עוד אתם יכולים, לשנס מתניים ולחתור לקראת הסדרת נכס משלכם בעיר הלטינית הענקית. 

מקומות קרובים למיאמי: כבישים, ערים שכנות ואטרקציות

מיאמי היא חלק מהכביש הראשי של מזרח ארה"ב, INTERSTATE NO. 1, המקשר אותה לניו יורק ואפילו למסוף באפלו בגבול קנדה. מיאמי ממוקמת במרחק קצר מאורלנדו וקיסימי, העיירות שמארחות את הדיסניוורלד המפורסם של פלורידה על פארקי שעשועיו הרבים. עיר הנמל הסמוכה פורט לוטרדייל ממוקמת 20 דקות מהעיר. מעיר נמל זו ניתן להגיע לאיי הבהאמאס ב- 12 שעות הפלגה. נסיעה על INTERSTATE NO. 1 לכיוון דרום תביא אתכם בתוך שעות נסיעה בודדות אל הקצה של פלורידה, "איי המפתח" (Key Islands). האיים אינם מצריכים הפלגה משום שהם מחוברים לפלורידה עם גשר ענק שמשתרע על פני קילומטרים רבים של אוקיינוס. האי הדרומי ביותר, שחותם את צדה הדרומי של ארה"ב כולה, הוא ,Key West והצפוני ביותר הוא Key Largo.

יש לכם שאלות? רוצים לדעת על נדלן בישראל? פנו אלינו למידע נוסף על וילות בכפר שמריהו!