נכסים למכירה ביוון

ביוון, מונחת לפניכם אחת מאפשרויות הנדל"ן שכנראה לא תחזור בשנים הקרובות, וספק אם בדורות הקרובים. בשל כך שהמדינה נמצאת על הגבול של פשיטת רגל, היא נאלצת למכור את נכסיה לכל המרבה במחיר, כולל למדינות ריבוניות אחרות כמו גרמניה המבקשות לקנות ממנה שדות תעופה ואיים שלמים על יושביהם. הדבר מורגש גם בקרב אזרחים שמגיעים מהמדינות החזקות. אל תטעו, ישראל, על אף המצב הכלכלי הפנימי המקרטע מעט\, נחשבת למדינה סופר חזקה לעומת יוון, בייחוד עקב שמירה על השקל כמטבע חזק מול היורו, ומרחב האפשרויות שיש לקניין הישראלי הממוצע מול עמיתו היווני. הדבר מאפשר להמון ישראלים לקנות דירה ביוון, ואפילו לגור בבתים פרטיים צמודי קרקע בשכונות היוקרה של אתונה וסלוניקי.

יוון – למשקיעים וגם למגורים

נכסים למכירה ביוון הם בדיוק מה שהמשקיע צריך בשביל לתת לעצמו צ'אנס ללבלב באמת ובתמים בתחום הכלכלי. ביוון, ניתן למצוא כיום דירות, בתים ואפילו מבנים המיועדים לנופש, מלונאות ותיירות – במחירים זולים ביותר. המשבר הכלכלי היווני עושה את שלו, והדבר בא לידי ביטוי במחירי נדלן נמוכים, שנובעים מרצונה של יוון למכור כמה שיותר מנכסיה. גם אם אתם מתכננים לגור ביוון, ולא להשקיע בה בדירה שתקנו מרחוק, אנו נמצא עבורכם את פתרון המגורים המושלם, כך שגם מחיר הקנייה יהיה טוב, וגם תנאי המחייה יהיו מעולים ביחס למה שאתם מתכננים לעשות ביוון מבחינת תעסוקה, לימודים וכד'.

ייעוץ על כל האזורים ביוון: הערים הגדולות והאיים כאחד

אנו מתמחים ברכישת מבנים באיים, בפלופונס, ובערים הראשיות אתונה וסלוניקי. אנו נאתר עבורכם את הנכס האולטימטיבי, זה אשר יגרום לכם לחייך ולחוש כי הגשמתם את מטרתכם הנדלנית על הצד הטוב ביותר. אנו נסייע לכם למצוא את הדירה בסדר הגודל ובסגנון הבנייה המועדף עליכם, ונמליץ על יעדים שונים בהתאם למטרותיכם. אם הדירה למגורים, נשאף למצוא אותה בשכונה כמה שיותר חזקה ואיכותית, ואם מדובר בדירה להשקעה, נלך על אזורים בהם הביקוש לנדל"ן גבוה, ובהם יש לכם סיכוי למצוא שוכרים בפשטות יחסית. אנו מתמחים בכל סגנונות ההשקעה והדיור בכל האזורים ביוון.

יש לכם שאלות? רוצים לדעת עוד? פנו אלינו למידע נוסף בנושא נכסים למכירה ביוון!